O mně

Zuzana Strouhalová

Takhle to všechno začalo :

Mým cílem je klientům dlouhodobě pomáhat nejen v oblasti cvičení a správné výživy, ale celkově vylepšit jejich přístup  k vlastnímu tělu. Správně nastavit životosprávu a zlepšit životní styl. Dosáhnout požadovaných cílů lze pomocí tréninků, které Vás budou nejen bavit, ale přinesou vám radost z překonání sebe sama! 

V dětství jsem vystřídala několik zájmových kroužků, sportovních i hudebních. V době dospívání jsem nesportovala takřka vůbec. Po narození prvního syna, už bylo třeba s fyzičkou něco dělat. Tehdy jsem si oblíbila skupinové lekce na Bosu, Power jogu, TRX a Pilates.

Po narození druhého syna jsem se z časových důvodů rozhodla cvičit doma. Našla jsem si několik videí na youtube a šla do toho naplno. Chtělo to ovšem velkou sebedisciplínu. I takový detail, jako převléknout se do oblečení na cvičení, mi pomáhalo navodit atmosféru, že se bude makat.

Později se zrodila myšlenka OSOBNÍHO TRENÉRA DO DOMU. Nabídnout ženám všech věkových kategorií individuální vedení tréninkových jednotek v prostředí jim nejpříjemnějším. Zároveň jim ušetřit čas s dojížděním, nebo starosti s hlídáním dětí. 

Pro získání kvalifikace jsem si vybrala profesionály z FISAF, kde jsem úspěšně absolvovala akreditovaný kurz Fitness Instruktor. K tomu dalších workshopy např. Bosu, Těhotné a po porodu, Bodystyling, Funkční trénink. Tím mé sebevzdělávání rozhodně nekončí :). 

Oslovilo mě  cvičení Spirální Stabilizace Páteře (SM sytém) a to natolik, že se jeho rozsáhlému studiu věnuji do dnes. :) Dává mi smysl jeho komplexní řešení svalovými řetězci, propojení do běžného života se základnímu způsobem pohybu-chůzí.  Dnes se věnuji i dětským sportovním skupinám (i skolitikům) a pomocí této metody řešíme svalové dysbalance, správné držení těla, aktivaci všch svalových skupin pro zvýšení výkonosti. 

...